Pozvánky

Pozvěte nové hráče k vaší RPG, nebo upozorněte na sezónu nových registrací.
Pozvánku smí přidat autor RPG. Musí obsahovat nejméně název RPG, odkaz na něj a anotaci. Vložením pozvánky souhlasíte s tím, že zadané údaje stránka uloží. Pokud budete chtít váš záznam zde smazat, kontaktujte nás.

Nová pozvánka k vašemu RPG

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Váš e-mail nebude zveřejněn.
Vyhrazuji si právo editovat, smazat nebo nepublikovat příspěvky.
18 entries.
Sidhenidor wrote on 11. 9. 2018 at 19:52:
Dovoľujem si vás pozvať do čarovnej Khaldery, krajiny oplývajúcej mágiou a dobrodružstvom. Vaša postava zažije smútok i radosť. Môže si vybrať svoju cestu a so svojím spoločníkom plniť úlohy a dobrodružné výpravy za pokladom krajiny pohltenej ničotou. Môžete si vybrať medzi slovenským a českým prekladom stránky podľa vašej vôle. Uvítame každého, kto má chuť objavovať a učiť sa hre v magickom fantasy TRPG.
Mei wrote on 30. 8. 2018 at 14:37:
Podivná výprava autobusem čítající něco málo přes 70 osob je právě na cestě do místa známého jako Notoro - legendární vesnice, kde kdokoliv může začít znovu a prožít tak perfektní život. Ať už jsi dívka nebo chlapec, starý nebo mladý, jsi zde na výpravě vítán. Tady se nikdo nebude ptát na tvou minulost nebo tě podle ní soudit - teď začínáš odznovu se svou novou identitou. Avšak dávej si pozor. Nikdy nic není tak dokonalé, jak se zprvu zdá.
Thaocor wrote on 29. 8. 2018 at 13:26:
Zdravím všechny ráda bych vás pozvala na jednu hru se skvělým kolektivem. Obzvláště pokud máte rádi nadpřirozené bytosti které nejsou v každé druhé hře, by se vám hra mohla zalíbit. Můžete zde volně prozkoumávat nový svět a najít si nové přátele. Můžete si zde nakupovat vše potřebné nebo si to získat během probíhajících soutěží. Rádi přijmeme nové členy.
Mei wrote on 22. 8. 2018 at 20:57:
McKinleyho střední škola se změnila v nejhorší noční můru. Všichni studenti jsou nakaženi virem, který je pro dospělé jedince smrtelný. Škola je v karanténě pod dohledem armády. Všichni učitelé jsou mrtví. Z nevinných skupinek studentů se vytvořily násilné gangy, bez kterých není naděje na přežití. Vítejte na škole, kde děti nebojují o popularitu. Tvrdě bojují, aby přežili.
Red Queen RPG wrote on 17. 7. 2018 at 19:22:
Vítejte ve světě právní nerovnosti mezi stříbrnými a rudými, v království Norta, roku 320 Nové Éry.
Zemi vládne monarchie a svět se dělí na dvě skupiny lidí. Na rudé, lidé s rudou krví bez schopností, žijících ve vesnicích v chudobě a při lepším sloužících stříbrným v jejich proslulých sídlech.
Lidé se stříbrnou krví jsou pro rudé skoro jako bohové, žádný rudý nedosáhne jejich dokonalosti, protože schopnosti stříbrných jsou smrtící a dech beroucí, schopnosti, které jim zajišťují svrchovanou vládu nad rudými.
Připojte se do našeho království a začněte žít jako stříbrný z jednoho z rodů či jako rudý služebník. Vypracujte se a staňte se tím nejsilnějším vládcem všech dob, donuťte ostatní pokleknout a nebo pořádejte plesy pro vysokou společnost. Vydobijte si své vlastní místo v tomto světě, milosrdenstvím, diplomacií nebo vlastní armádou rudých.
Ophelia wrote on 22. 5. 2018 at 11:58:
Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by bylo žít ve městě, odkud není úniku? Že ne? Tak teď máte unikátní možnost zahrát si s námi RPG, které bylo založeno na motivy knihy a seriálu s názvem Městečko Pines. Náš příběh je však trochu pozměněný. Po autonehodě se ocitáte v městečku Bayside, jež je obehnáno plotem. Musíte se řídit pravidly, jinak nevyváznete živí. Chcete vědět, proč vás tu zavřeli? Podívejte se na stránky: https://project-no-2-bayside.webnode.cz/ a přidejte se k nám.
Zatím jsme malá komunita, ale postupně se rozrůstáme!
John Underworld Pilgrim wrote on 21. 5. 2018 at 13:00:
Temné ulice, které nasakují teplo krve lidí, přičemž se celým londýnem rozléhají zvuky volání o pomoc a křiku. Tohle je svět, kde nejsme ve válce, ale bojujeme o vlastní životy, protože tohle je snaha o vyhubení lidstva. Objevili se zde splozenci pekel tak odporní a děsivý, že lidem tuhne krev v žilách. Mnozí se zabarikádovali ve svých domech, kde později zemřeli a teď? Poslední známky přeživších tvoří pár ulic, kde se zabarikádovali a vytvořili opevnění aby se zde tyto příšery nedostali. Ale i zde nám byla dána naděje... Kousíček naděje, který může změnit konflikt v podobě Viktoriánských lovců. Lidé, kteří byli obdarováni v boji zvláštními schopnostmi, díky kterým se můžou těmto bestiím rovnat. Poslední naděje Londýna i celého lidstva spočíva na bedrech hrstky lovců z celého londýna. Lovců je stále málo a čeká se na toho, který rozvrátí konflikt mezi lidstvem a těmi děsivými démony. Vítejte v londýně. Vítejte mezi Viktoriánskými lovci.
Sieraenna wrote on 11. 5. 2018 at 15:54:
Zdravíme všechny hráče online textových RPG!
V těchto časech se začne odehrávat příběh nové fantasy OTRPG se jménem Raegaia a my hledáme ty, kteří by se chtěli účastnit tohoto projektu společně s námi!
Raegaia je fantasy svět, který hodláme postupně společně s hráči rozvíjet. Základní myšlenka je však již přirozeně odhalena. Země, ve které se odehrává příběh, se změnila po příchodu množství cizinců, Maerisů, kteří začali kouzelnou přírodní krajinu a její obyvatele měnit k obrazu svému – začali zotročovat zvířata i původní obyvatele, kácet lesy a stavět města. Teprve nyní, po dlouhé době, se někteří odvážili začít vzdorovat. Odešli daleko od středu nové civilizace, aby našli vhodné místo, kde mohou žít v souladu s přírodou a uctívat Magii, na jejíž působení byli dříve zvyklí a kterou noví obyvatelé Raegaie začali démonizovat. Objevili dosud nedotčené údolí Nátemry a nyní je čeká důležitý úkol – vybudovat si zde nový domov a připravit se na blízkou budoucnost, při které se budou muset střetnout opět s převahou Maerisů, a ubránit před nimi svou zemi a víru.
Chcete vědět, jak se bude příběh vyvíjet dále? Přímo do něj zasáhnout a mít možnost změnit osud slunečné země dříve, než Magie z tohoto kousku světa úplně vymizí? Pak neexistuje jednodušší způsob, než se zaregistrovat a sepsat profil své postavy. Protože každý bude mít svou šanci změnit chod tohoto světa…
http://raegaia.forumczech.com
Luna wrote on 8. 4. 2018 at 16:00:
Zdravím! :)
Ráda bych vás pozvala do nové tRPG na motivy prémiové školy pro mladé lykány - Forrester Academy.
Institut nabízí nespočet předmětů, jenž zde můžete absolvovat nebo dokonce učit. A také několik zájmových aktivit, kterými si zde můžete krátit volné chvíle.
Hrajeme na Discordu a koušeme jenom občas! :)
https://forrester-academy.webnode.cz/recepce/
Salomé wrote on 3. 4. 2018 at 15:45:
Brakebills. Prestižní univerizita v New Yorku, kde se z obyčejných studentů stávají mágové a chroničtí alkoholici. Přidej se k nám a objev svět magie!
-------------------------------------------------
Nové rpg z akademického prostředí inspirované knihami Magicians a stejnojmenným seriálem. Hrajeme na fóru (proboards). Přidat se smí úplní nováčci, i zkušení hráči, znalci i neznalci předlohy :)
Ytan wrote on 28. 3. 2018 at 19:23:
Tato rpg je už podle názvu o vlcích. Můžete se zde zaregistrovat a následně se dostat do nějaké ze smeček. Když budete aktivní, můžete založit dokonce svou vlastní smečku. Zde si stanovíte pravidla a budete ovlivňovat životy svých vlků.
Je zde možné zaregistrovat dvě postavy, mít vlčata, partnera, mazlíčka a spousty dalších věcí. Také se zde dovolují rvačky, kde mohou vlci dokonce i zemřít, proto si je lepší dávat pozor na tlamu. Také se tu nachází všemocná magie, kterou se vaši vlci mohou naučit používat. Mohu zaručit svou aktivitu a každé členy srdečně vítám.
Elessar wrote on 14. 3. 2018 at 09:17:
Kam sa tak náhliš pútnik v tmavej noci? Ideš snáď vyčkávať bledý úsvit? Takmer ťa, v tej tme nevidno, počkaj na chvíľu, zastav sa a obzri sa už si nechal za sebou poslednú dedinu, pred tebou nie je nič, len divočina.
Je to môj domov, tam chodím, za ránom i za nocou. Kde inde sa budem skrývať, ak nie tam, kde je zem mojím domovom? Tam sa pridám k bratom svojim, k hraničiarom mlčanlivým. Tam kde len máloktorá noha vkročí...
--------------------------------------------------
Pozývame vás do ojedinelého projektu na tému Tolkienovej Stredozeme, príbehy odohrávajúce sa pred a na pozadí veľkých činov, ktoré boli popísané v Pánovi Prsteňov. Ak máš dostatok odvahy a odhodľania drahý pútnik vstúpiť do príbehu, ktorý sa valí ako dravá rieka, tak neotáľaj a pusti sa do príbehu, ktorý ovlivnil mnoho ľudí..
Not all those who wander are lost
The Stalkers wrote on 11. 3. 2018 at 22:38:
V roce 2020 vypukla třetí světová. Sic nejkratší, ale nejničivější, co kdy lidstvo zažilo. Víc jak polovina populace zemřela. Milióny lidí byli postiženi válkou natolik, že se nebyli schopni vrátit zpátky do normálního života. A ten zbytek? Ten žádný normální život zpátky nechtěl.

Děj se odehrává v New Yorku roku 2098. Válka zničila většinu populace. Zbytek se odstěhoval do několika velkoměst, přičemž právě New York se stal jakýmsi velitelstvím. Muži a ženy žijící mimo karantény měst bojují každý den o život- ovšem život ve městě není o tolik růžovější. Lidé se snaží vrátit zpátky do svých všedních životů, což jim vláda chce umožnit. Spory se Stalkery ale každým dnem houstnou a přidávají na síle…

Hra se lehce opírá, inspiruje hrou Infamous a čeká na své hráče. Hraje se zatím pouze na serveru Chatujme.cz
Nikkas wrote on 25. 2. 2018 at 21:45:
​Nově vzniklá hra Deadly virus hledá hráče. :)

20.2.2027 unikl z tajné výzkumné laboratoře v Arizoně nebezpečný virus, který zmutoval více než polovinu lidstva na chodící mrtvoly. Tito mrtváci mají neustále hlad a nezabije je nic jiného, než zničení mozku.

Naše rpg se odehrává v roce 2028 v Americe, hlavně v okolí Atlanty, kdy už neexistuje nic jako armáda, vláda, nebo města. Pár skupin přeživších se shromáždilo v malých vesnicích, nebo v rozpadlých budovách. Přidáte se k nim, nebo budete hrát sami za sebe a teprve potkáte nové lidi?
Bude se hrát na serveru jménem discord. :)
Sivory wrote on 17. 2. 2018 at 14:51:
Vlčí rpg s přátelským prostředím a aktivním dějem, do kterého není těžké zapadnout. Přijďte si zahrát nebo se aspoň podívat 😁
Zmije wrote on 15. 2. 2018 at 19:34:
Téměř deset let po válce se Svět stínů vzpamatovává z další, která se chýlí ke konci. Shadowhunters RPG bylo otevřeno 6.9.2016 a prošlo si spoustou změn. Záměr však zůstává stále stejný.
Chceš se stát lovcem stínů, vlkodlakem, upírem, čarodějem, či civilem a běhat po New Yorku?
Pak čekáme právě na tvou registraci!
Pari wrote on 15. 2. 2018 at 18:20:
Drowning Deep
Probudili jste se spolu se skupinou několika lidí na opačné straně zdí města, které jste hrdě nazývali svým. Je pouze a jen na vás, co se rozhodnete s tím udělat. Buď budete stát pod zdí, křičet a doufat, že vás někdo uslyší a pustí zpět dovnitř, anebo se můžete pokusit zjistit, co znamenají ta slova, která vám běží myslí dnem i nocí:
bouře – havran – tunel – město – květina
John Pilgrim wrote on 28. 1. 2018 at 16:46:
Krev, boje a odměna. Bohové, jarlové a nájezdy. Drsný život seveřanů byl vždy něčím neobvyklým. Každý život se stával výjimečný svým vlastním způsobem, a tak je tomu i u nás. Speciální systém kořistí, který je u nás měnou i zkušenostmi, pomocí kterých se následně můžete zlepšovat jak v boji, tak i v cestování po různých zemích. Je na vás, jak využijete dar od bohů. Ač si zvolíte stát se obchodníkem, válečníkem, či vůdcem nového klanu, vaše postava bude důležitá v celém příběhu..
Nyní severští bohové čekají na vaše rozhodnutí...
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich