Pozvánky

Pozvěte nové hráče k vaší RPG, nebo upozorněte na sezónu nových registrací.
Pozvánku smí přidat autor RPG. Musí obsahovat nejméně název RPG, odkaz na něj a anotaci.

Nová pozvánka k vašemu RPG

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Váš e-mail nebude zveřejněn.
Vyhrazuji si právo editovat, smazat nebo nepublikovat příspěvky.
10 entries.
Luna wrote on 8. 4. 2018 at 16:00:
Zdravím! :)
Ráda bych vás pozvala do nové tRPG na motivy prémiové školy pro mladé lykány - Forrester Academy.
Institut nabízí nespočet předmětů, jenž zde můžete absolvovat nebo dokonce učit. A také několik zájmových aktivit, kterými si zde můžete krátit volné chvíle.
Hrajeme na Discordu a koušeme jenom občas! :)
https://forrester-academy.webnode.cz/recepce/
Salomé wrote on 3. 4. 2018 at 15:45:
Brakebills. Prestižní univerizita v New Yorku, kde se z obyčejných studentů stávají mágové a chroničtí alkoholici. Přidej se k nám a objev svět magie!
-------------------------------------------------
Nové rpg z akademického prostředí inspirované knihami Magicians a stejnojmenným seriálem. Hrajeme na fóru (proboards). Přidat se smí úplní nováčci, i zkušení hráči, znalci i neznalci předlohy :)
Ytan wrote on 28. 3. 2018 at 19:23:
Tato rpg je už podle názvu o vlcích. Můžete se zde zaregistrovat a následně se dostat do nějaké ze smeček. Když budete aktivní, můžete založit dokonce svou vlastní smečku. Zde si stanovíte pravidla a budete ovlivňovat životy svých vlků.
Je zde možné zaregistrovat dvě postavy, mít vlčata, partnera, mazlíčka a spousty dalších věcí. Také se zde dovolují rvačky, kde mohou vlci dokonce i zemřít, proto si je lepší dávat pozor na tlamu. Také se tu nachází všemocná magie, kterou se vaši vlci mohou naučit používat. Mohu zaručit svou aktivitu a každé členy srdečně vítám.
Elessar wrote on 14. 3. 2018 at 09:17:
Kam sa tak náhliš pútnik v tmavej noci? Ideš snáď vyčkávať bledý úsvit? Takmer ťa, v tej tme nevidno, počkaj na chvíľu, zastav sa a obzri sa už si nechal za sebou poslednú dedinu, pred tebou nie je nič, len divočina.
Je to môj domov, tam chodím, za ránom i za nocou. Kde inde sa budem skrývať, ak nie tam, kde je zem mojím domovom? Tam sa pridám k bratom svojim, k hraničiarom mlčanlivým. Tam kde len máloktorá noha vkročí...
--------------------------------------------------
Pozývame vás do ojedinelého projektu na tému Tolkienovej Stredozeme, príbehy odohrávajúce sa pred a na pozadí veľkých činov, ktoré boli popísané v Pánovi Prsteňov. Ak máš dostatok odvahy a odhodľania drahý pútnik vstúpiť do príbehu, ktorý sa valí ako dravá rieka, tak neotáľaj a pusti sa do príbehu, ktorý ovlivnil mnoho ľudí..
Not all those who wander are lost
The Stalkers wrote on 11. 3. 2018 at 22:38:
V roce 2020 vypukla třetí světová. Sic nejkratší, ale nejničivější, co kdy lidstvo zažilo. Víc jak polovina populace zemřela. Milióny lidí byli postiženi válkou natolik, že se nebyli schopni vrátit zpátky do normálního života. A ten zbytek? Ten žádný normální život zpátky nechtěl.

Děj se odehrává v New Yorku roku 2098. Válka zničila většinu populace. Zbytek se odstěhoval do několika velkoměst, přičemž právě New York se stal jakýmsi velitelstvím. Muži a ženy žijící mimo karantény měst bojují každý den o život- ovšem život ve městě není o tolik růžovější. Lidé se snaží vrátit zpátky do svých všedních životů, což jim vláda chce umožnit. Spory se Stalkery ale každým dnem houstnou a přidávají na síle…

Hra se lehce opírá, inspiruje hrou Infamous a čeká na své hráče. Hraje se zatím pouze na serveru Chatujme.cz
Nikkas wrote on 25. 2. 2018 at 21:45:
​Nově vzniklá hra Deadly virus hledá hráče. :)

20.2.2027 unikl z tajné výzkumné laboratoře v Arizoně nebezpečný virus, který zmutoval více než polovinu lidstva na chodící mrtvoly. Tito mrtváci mají neustále hlad a nezabije je nic jiného, než zničení mozku.

Naše rpg se odehrává v roce 2028 v Americe, hlavně v okolí Atlanty, kdy už neexistuje nic jako armáda, vláda, nebo města. Pár skupin přeživších se shromáždilo v malých vesnicích, nebo v rozpadlých budovách. Přidáte se k nim, nebo budete hrát sami za sebe a teprve potkáte nové lidi?
Bude se hrát na serveru jménem discord. :)
Sivory wrote on 17. 2. 2018 at 14:51:
Vlčí rpg s přátelským prostředím a aktivním dějem, do kterého není těžké zapadnout. Přijďte si zahrát nebo se aspoň podívat 😁
Zmije wrote on 15. 2. 2018 at 19:34:
Téměř deset let po válce se Svět stínů vzpamatovává z další, která se chýlí ke konci. Shadowhunters RPG bylo otevřeno 6.9.2016 a prošlo si spoustou změn. Záměr však zůstává stále stejný.
Chceš se stát lovcem stínů, vlkodlakem, upírem, čarodějem, či civilem a běhat po New Yorku?
Pak čekáme právě na tvou registraci!
Pari wrote on 15. 2. 2018 at 18:20:
Drowning Deep
Probudili jste se spolu se skupinou několika lidí na opačné straně zdí města, které jste hrdě nazývali svým. Je pouze a jen na vás, co se rozhodnete s tím udělat. Buď budete stát pod zdí, křičet a doufat, že vás někdo uslyší a pustí zpět dovnitř, anebo se můžete pokusit zjistit, co znamenají ta slova, která vám běží myslí dnem i nocí:
bouře – havran – tunel – město – květina
John Pilgrim wrote on 28. 1. 2018 at 16:46:
Krev, boje a odměna. Bohové, jarlové a nájezdy. Drsný život seveřanů byl vždy něčím neobvyklým. Každý život se stával výjimečný svým vlastním způsobem, a tak je tomu i u nás. Speciální systém kořistí, který je u nás měnou i zkušenostmi, pomocí kterých se následně můžete zlepšovat jak v boji, tak i v cestování po různých zemích. Je na vás, jak využijete dar od bohů. Ač si zvolíte stát se obchodníkem, válečníkem, či vůdcem nového klanu, vaše postava bude důležitá v celém příběhu..
Nyní severští bohové čekají na vaše rozhodnutí...