Hra osudu

0

ZAKLINACRPG.4fan.cz | Alayne, Reamax, Sygnia – zakladatelé; Zenn – současný admin | fantasy | od května 2016

Máte rádi Zaklínače, vícedílnou ságu z pera polského spisovatele Andrzeje Sapkowskiho? Knihy už jste přečetli třikrát a ve hrách jste došli ke všem možným koncům, ale pořád se Vám ještě nechce se světem Geralta z Rivie rozloučit? Uvažovali jste někdy, jaké by bylo stát se alespoň na chvíli zaklínačem, krásnou čarodějkou, zarputilým členem Scoia’tael nebo schopným kněžím, ale na LARP se necítíte?
Naše fórum je tu pro Vás.

Hra je příběhově zasazená do třetí války mezi Nilfgaardem a Severem. Stěžejním prvkem herního světa jsou právě samotní hráči, kteří mezi sebou utváří příběhy a postupně vyvíjejí své postavy.
Kromě volné hry, jež se odehrává v již vytvořených lokacích, se lze účastnit i takzvaných Questů a Eventů. Což jsou speciální příběhy řízené vypravěči a probíhají v oddělených lokacích. I volnoherní dění je však během celého roku protkáno různými událostmi, které život postav obohacují (např. turnaje v kostkovém pokeru, oslavy svátků, útoky monster,…).
Klíčovým prvkem hry je propracovaný systém dovedností a kostek, které umožňují RPG růst Vaší postavy a do hry tak přináší nový náboj a prvek náhody.

Autoři: Fórum bezmála rok stagnovalo, v současnosti se ale chlubíme slušnou základnou hráčů a každodenní aktivitou!

Hodnocení hráčů
[Celkem: 17 Průměr: 4.9]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat