Diador

0

DIADOR-RPG.blog.cz | Ther, Flíček | sci-fi | od července 2018

Diador. Ostrov uprostřed Atlantického oceánu.
Daleko od všech, lodí je to nejméně 15 hodin plavby k pobřeží Afriky a 17 hodin plavby k pobřeží Jižní Ameriky. I tak se tady však nacházejí lidé – ba dokonce i civilizovaní lidé, kteří znají techniku a umí s ní zacházet. Občas se zde totiž někdo, i přes tu dlouhou plavbu, vydal a zkultivoval je. No možná to nebyl ten nejlepší nápad.

Na konci 20. století – přesněji 19. května 1996 – se objevila na Diadoru prazvláštní nemoc, na kterou nebyl v té době lék. Začalo se na ni umírat. Nemoc má celkem 4 fáze.

V 1. i 2. fázi je roznašečem krev či přímý kontakt s tělními tekutinami. Avšak ve druhé fázi tomu všemu může napomoci i během kašle – tedy vzduchem. Ve 3. a 4. fázi stačí pouhý fyzický kontakt (právě z toho důvodu, že je po celém těle vyrážka či místa, kde již kůže ani není).

Léky doposud existují pouze na 1. a 2. fázi, avšak výzkumný tým vědců, který pracuje v hlavním městě, se snaží najít dostatečně silný lék i právě na 3. fázi (a vlastně i nějakou mast).

Během tohoto žije však na ostrově mnoho lidí – dělících se na 4 základní skupiny: Imunní, Poloimunní, Poloinfikovaní a Infikovaní.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat