Army rpg

0

ask.fm/ARMYRPG2 | Akira Accho | armádní | od února 2017

Padesát let zpátky se celý svět obrátil vzhůru nohama. Pro všechny lidi na zeměkouli začal další obyčejný den, slunce ostře svítilo přes rozestupující se ranní obláčky. Spěchající dav usedl jako pokaždé do svých kanceláří a lavic – vše se zdálo tak, jak má. Až do samotného západu, kdy nebe střídalo barvy ohně, jako by snad předpovídalo následující peklo na Zemi. Povstala skupinka duševně narušených jedinců – ti Přesvědčení o zkaženosti této generace. Přes všechny skeptické řeči právě oni dokázali to, co mnohé děsilo noc co noc v příšerných můrách. Apokalypsa se náhle z divokého sci-fi proměnila v krutou realitu. Šílené hlavy Přesvědčených nenápadně proklouzly podle velkolepého plánu do atomových elektráren po celičké planetě. Tři. Dva. Jedna. Masivní rána, pronikavé výkřiky, hroutící se budovy, panika, chaos. Ulice polykaly jazyky nenasytných plamenů, škodlivé záření žralo všechno živé a obloha připomínala prořízlé tepny zoufalého zvířete. Možná lidská rasa bývala silná, nikoliv ovšem nepřemožitelná. A pak nastalo mrtvolné ticho. Jen ušlapaná města hustě čmoudila, mocná práce člověka se v okamžiku rozsypala v hromadný hrob veškeré jeho naivity.
A přes to všechno se tento hrdý druh dokázal vzkřísit a po několika letech znovu žít. Ze zdevastovaného páru bezmocných přeživších byIi náhle zachránci lidstva. Start od nuly však nepřinesl nic tolik dobrého. Obnovená města naplněná kreaturami silně připomínající běžného člověka, pohled jako z hororu – Porušení.
Plochy teď zůstaly volné a s návratem sobeckosti se dva vzniklé státy nedokáží pohodnout.
Proč žít ve spravedlnosti, když máme šanci ovládnout všechen svět? Takhle zní myšlenka Prvních, kteří potřebují získat žezlo s mocí. Ovšem Druzí jsou ochotni udělat vše pro obranu vlastních hranic a široko rozlehlých pouští. Proto vybudovali na těchto suchých pláních armádní tábor, kde jsou posláni všichni Neporušení s posláním Druhé bránit.

Akira Accho: Zaujal tě nápad postapokalyptického světa roděleného na dva válčící státy? Tak neváhej, přidej se a zkus něco nového!
Pevně věříme, že se tohle rpg chvíli ohřeje a společně s vámi vytvoříme nezapomenutelný příběh.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 1 Průměr: 1]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *