ARCHHELIOS.wordpress.com | Kaien a Lyadell | sci-fi | od ledna 2018

Galaxie Andromedy, rok 2854.
Pro planetární soustavu Sol začíná být její území malé, až příliš. Bylo načase objevovat, prozkoumávat zákoutí vesmíru a najít všechno, co skrývá za lidskými zády. Proto se vyslala archa, nová naděje lidstva, spása před Zemí sužovanou válkou a jejími koloniemi, nová éra lidského pokolení a její začátek v nové galaxii míru. Ale cesta trvající sedm set let vedla nejenom k záhadným okolnostem, ale i k ještě záhadnějším nálezům. S vedoucí archy v kómatu je cílem branců, Vás, ochránit archu a zajistit ji bezpečnou cestu do nového světa, ne všechno je však tak jednoduché…

Kaien a Lyadell: Předloha, tedy hra Mass Effect, s hrou sdílí jen podstatnou ideu (tedy cestování do jiné galaxie), děj je zcela odlišný.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 10 Průměr: 4]

3 komentáře

  1. Hra Archa Helios je velmi propracovaná a skvěle se hraje!
    Ze začátku jsem měl pochybnosti kvůli vzhledu stránky, ale po jednom dni jsem se začal orientovat jakobych tam byl věčnost! Svět je pěkne strukturovaný díky dobré práci jejího majitele a lidé jsou zde milí, přátelští a vždy vám pomůžou jakmile potřebujete. Dlouho se bude hledat sci-fi podobně originální a skvěle jako tohle… Pokud tedy máte pochybnosti, měli by jste to zkusit. Já tomu tu šanci dal a rychle mě tato hra pohltila.

    10/10 doporučuju.

  2. Helios je určitě jedna z nejlepších RP, které jsem kdy viděla. Krásně promyšlený příběh, vzhledově je naprosto dokonalá. Dávám pět z pěti.

  3. Jako nováčkovi se mi dostalo hezkého přijetí do super komunity. Stránky jsou propracované, děj napínavý a ke každému se přistupuje individuálně, což je oproti velkým složitým hrám, na které jsem bývala zvyklá, příjemná změna. Přesto má hra strukturu díky které je téměř vyloučeno, aby si někdo nezahrál, a spád. Za sebe dávám pět hvězd a těším se, až se k nám připojí další vesmírní cestovatelé. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak vybrat nejlepší protein pro růst svalů