Aktualizace a připomínky

0

Do formuláře přibyla možnost hashtagů – pokud už zde vaše RPG je, můžete zaslat e-mailem pouze hashtagy a já je doplním. Stále platí možnost již zařazených RPG, aby jejich autoři stejným způsobem poslali náhledový obrázek, nejméně 200 × 200 px. Menší ikonky nahrávat nebudu a toto je nyní explicitně vypsáno i ve formuláři.

Obecná připomínka se týká využívání cboxu v postranním sloupku. Opakované vzkazy nebo samotné odkazy, pokud nejsou zaslané omylem zvlášť oddělené od průvodního textu nebo chybně, budou mazány a jejich autory už budu skutečně blokovat. Nemám čas hlídat, jestli nepřebíjíte ostatní vzkazy několika svými za jediný týden. Chcete-li prezentovat vaše RPG, využijte pozvánky (odkaz nahoře vedle přihlašování RPG).

Spoléhat se na čestnost hráčů zřejmě není taková samozřejmost, apeluji proto prosím na hodnotící, aby své hvězdičky udělovali skutečně hrám, kde se objevili a hráli, ne proto, aby shodili konkurenci. Mám za to, že je mezi námi víc charakteru, než prokazují osoby, které se uchýlily k takovým diskreditacím… Textové hry nás přece spojují, jejich autoři je tvoří povětšinou se zápalem a věnují jim spoustu času, uvažte proto, jak neférové je to jednání. O všech udělených nízkých hodnoceních mám v administraci přehled. Jiným východiskem by samozřejmě bylo při pokračování této metody úplné zrušení systému hvězdiček.

Rovněž děkuji za nahlašování neaktivních RPG, budou zařazeny mezi neaktivní hry po ověření, pokud je nějaké možné, že už delší dobu nefungují. Jelikož každé RPG má jinou aktivitu, za neaktivní je považuji, je-li mrtvé déle než rok.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 7 Průměr: 5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat