Vánoční přání

0

Jedeme dál, oživujeme a dlouho položený projekt, který jste využívali alespoň skrze vzkazník víc, než jsem čekala, stavím znovu na nohy. Čeká nás velká čistka, protože byste nevěřili, kolik RPG musím po pouhých dvou letech zařadit mezi neaktivní, nový kabát a také nový formulář – už teď vidím ve schránce první přihlášku!

Tímto vám děkuji za neutuchající přízeň. Všimla jsem si, že se objevil i facebook věnující se RPG, tehdy jsem si říkala, že sociální sítě stejně převálcují tradiční weby a že to nemá budoucnost. Viditelně jsem se mýlila.

Velkou změnou tady bude možnost přidat bez čekání pozvánku k RPG. Vytvořila jsem také méně štítků pro žánry RPG a ve formuláři nyní nenajdete systém, na němž RPG běží. Blueforum bylo smazáno a to znamená zánik mnoha her. Mnohde také používají více systémů naráz, nebo svůj vlastní, a mám za to, že způsob hraní si hráč osvojí teprve na základě toho, zda se mu zamlouvá námět hry. Proto tato část k vyplnění zmizela, ale nahradil ji větší obrázek. Vizuální stránku věci nelze podcenit, jí se také očima a troufnu si tvrdit, že na základě anotace a obrázku má RPG největší šanci zaujmout.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 7 Průměr: 5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat