Chyby v přihlášce

0

Po dlouhé době opět proběhlo přidávání nových her a opět jsem vyřadila dobrou polovinu z nich. Už mnohokrát jsem zdůrazňovala, že se nebudu zaobírat přihláškami nevyplněnými, chybnými, nedbalými. Stále sem patří pouze textové hry a já se mnohdy nemohu podívat, jestli tomu tak skutečně je. Trend skrývat obsah webu před zraky nezaregistrovaných je čitelný, s tím nemohu nic udělat, ale pokud autoři nenechají ani kontakt, pak nechávám přihlášku bohužel ležet ladem.

Mezi nešvary patří již tradičně fakt, že než se k otevření odkazu na hru dostanu, hra je dávno zrušená. S tímto faktorem se na prvním místě drží vytrvale špatně vyplněná adresa. Vyberme si ty nejzbytečnější chyby: místo “blog.cz” napíšete jen “.cz”, zašlete adresu, z níž stránku spravují administrátoři (tam se já nemohu dostat a celý odkaz z toho vyjde jako neexistující), skutečně hloupé překlepy nebo přihlášky, nad kterými zůstává rozum stát. Dosud nedokáži pochopit, jak mi může přijít adresa “google.sk” nebo datum založení v roce 1988. Jednou se mi dokonce stalo, že nepřišla adresa žádná, a nad stále se opakujícími hrami na kouzelnou školu, které se jen stěhují na novou adresu, aniž by pod nimi něco vzniklo, už jsem zlomila hůl.

Že přihlášky chodí někdy dvakrát, to ovšem chápu – trpělivost, přátelé, nejsem tu každý den. Obvykle využiji informace z poslední přihlášky, pokud se od sebe liší.

Neb jsem unavena procházením a zjišťováním, která z her se po pár dnech opět zrušila, smíte mi prokázat službu a bez váhání komentujte, je-li některá z her zrušená či velmi dlouho neaktivní. Děkuji a užijte si novou várku hraní!

Hodnocení hráčů
[Celkem: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat