Bleach Anime

0

[BLEACH.topgoo.net] | BA-GMtým | 16. 11. 2008 | Forum

Bleach Anime(zkráceně BA) je textové RPG založené na systému hráčů a GM. Není to však hra GM proti hráčům, ale vzájemné se doplňování a společné utváření příběhu. To vše je možné díky dobrému kolektivu a snahy GM vyjít vstříc hráčům, pokud je to v mezích pravidel. Právě pravidla jsou dalším kladem BA, protože jsou promyšlená a dávají jak možnost vytvořit si postavu, kterou budete chtít a za kterou se vám bude dobře hrát, ale stejně tak nehrozí, že by vaše postava byla příliš silná či příliš slabá. Sílu postavy můžete navýšit za aktivitu, nebo za mimoherní výpomoc, v podobě občasných soutěží. Jako takové patří BA k textovým RPG s dobrým a propracovaným dějem, do kterého se mohou zapojit i nováčci, kteří o Bleachi moc nevědí, neboť se odehrává mimo děj Bleache a stačí tudíž jen hlídat si občas některé pojmy. Pokud byste se chtěli zapojit, rádi vás uvítáme, protože GM i hráči mezi sebou rádi uvidí nové tváře.

Děj: Na začátku se dostanete do role shinigamiho, který právě dostudoval akademii a byl zařazen do divize, kterou si vybral. Zde se Vás už ujme některý z našich GM, popřípadě kapitán Vaší divize, a vymyslí pro Vás nějaký ten příběh. Poté Vaše postava postupně sílí podle toho, jak aktivně hrajete a sbíráte reiatsu.
Nabízíme také možnost po dvou měsících hraní si založit druhou postavu, kterou může být buďto další shinigami, hollow nebo quincy. Dále také můžete své postavy zapisovat do speciálních misí vytvořených našimi GM nebo se s někým domluvit na tréninku, za obě tyto možnosti se uděluje bonusové reiatsu.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat