Změny v hodnocení

0

TOLRPG dostaly konečně nový oranžový kabátek a spolu s nimi přicházejí změny v hodnocení RPG.
Dříve jsem vycházela z toho, že zhodnotit bude nejspíše chtít každý, ale poptávka značně převyšuje to, co můžu splnit. Navíc mě začíná unavovat, že o hodnocení si říkají hry,  které ani nejsou dodělané, sotva se rozjíždějí… U těch to nemá cenu a jejich autorům to nejspíše nedochází. Těžko mohu hodnotit třetí Ministerstvo kouzel, když všechna vypadají stejně. Mnoho RPG nevydrží ani pár měsíců a pro mě je to pak ztracená práce. A zdržuje to od hodnocení hry, které o něj opravdu stojí a trpělivě na něj čekají. Rozmarné volbě “chci hodnocení” je tedy konec.

Rozhodla jsem se následovně. Nynější přihláška RPG zůstává, ovšem znamená jen vystavení vaší reklamy. Mám za to, že již nyní se chytřejší dobré hry dokáží odlišit obrázkem a dobrou anotací – je to vaše prezentace, vaše vizitka. Pokud budete stát o hodnocení, musíte si od dnešního dne napsat zvláštní e-mail s předmětem “Hodnocení”, kde požádáte o zařazení do pořadníku. Už jen odvaha napsat nějak tuto žádost pro mě bude znamenat, že dotyčné RPG o hodnocení doopravdy stojí, a mám za to, že se tím čekací doba značně zkrátí. Logicky platí, že o hodnocení si pište v okamžiku, kdy jste na něj připraveni!

Dále. Ode dneška také ignoruji přihlášky, které jsou vyplněny nedbale. Skutečně mě nebaví přepisovat nadpisy a anotace bez diakritiky, řádných čárek, či psané caps lockem. Toleruji menší hrubky, ale přihlášky, které snad ani nejsou česky, nedělají ani TOLRPG dobrou vizitku. Nebaví mě zjišťovat skutečné datum založení RPG, když si někdo na věku přidává bez jakéhokoli vysvětlení, ačkoli stránka je viditelně nová a první příspěvek sahá sotva dva měsíce dozadu. Či záhadně napíše datum, které je teprve před námi – i to se už stalo. Ubírá mi energii, že bych takové informace měla nahánět, když nad přihláškou můžete strávit minutu navíc a ujistit se o tom, že nikde (například v samotném odkazu na hru) nemáte překlep.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat