Aktualizace

1

Probíhá kýžená aktualizace celé stránky. Přivítejte, prosím, nový retro design! Doufám, že se vám bude líbit stejně jako mně, už byl čas na změnu. Praktické změny jsou nenápadného rázu, ale věřím, že jsou k lepšímu.
Chystá se nové rozřazení her, ty déle neaktivní budou přesunuty. Dovolím si požádat autory her, kteří tudy mívají cestu, aby na e-mail (viz kontakt) zaslali podle svého uvážení novinku, svou vlastní anotaci. Můžete také znovu vyplnit celou přihlášku.
Nově přihlášené hry vyplňují delší formulář. Přibyla právě možnost vaší vlastní anotace, u níž bych si přála, abyste ji využívali, a zaškrtnutí formy hraní (návštěvní knihy, forum, chat). V několika případech se mi stávalo, že jsem nedokázala najít ani jinak zjistit samotný způsob hry, RPG bylo např. uzavřená návštěvníkům, dokud nejsou schváleni. Obě nové položky mi mají ulehčit práci a urychlit tak přidávání i samotné hodnocení, na které mi často nezbývá síla ani energie.
Další novinkou je přestěhování fora na uživatelsky přívětivější hosting. Nyní již lze přidávat odkazy na RPG, i když se zaregistrujete nově. Forum se sice neuchytilo jako oblíbený komunikační prostředek, ale stále jde o dobrou alternativu k vámi tolik užívaném vzkazníku, kde starší zprávy mizí.

Hodnocení hráčů
[Celkem: 0 Průměr: 0]

1 Response

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat